Mój mąż jest serwisantem cnc

Mam na imię Elżbieta. Mój mąż Zdzisiek jest serwisantem. Dostał ostatnio od szefa sporą podwyżkę. Postanowiliśmy ja przeznaczyć na remont naszego mieszkania.

Serwisant cnc czasami jeździ na szkolenia

serwis cncMieszkanie kupiliśmy na kredyt zaraz po naszym ślubie. Dowiedziałam się, że jestem w ciąży i od razu poszliśmy do banku. Udało nam się dostać kredyt bez żadnych problemów. Już pięć lat temu mój mąż dobrze zarabiał. Jego firma bardzo się od tamtego czasu rozwinęła. Powstało kilka nowych oddziałów na terenie naszego kraju. Dodatkowo jeden za granicą. Automaty tokarskie cnc są poszukiwane przez klientów rożnych firm. Automaty tokarskie cnc są bardzo drogim sprzętem. Nie wiedziałabym ile kosztują gdyby nie mój mąż, który zna się na nich bardzo dobrze. Mąż lubi swoja pracę. Zaczął pracować w tej firmie od razu jak skończył swoje technikum. Technikum skończył z wyróżnieniem i forma od razu go zatrudniła. Mało jest teraz specjalistów, którzy serwis cnc maja opanowany do perfekcji. Zazwyczaj są to pracownicy wieloletni. Mój mąż serwis obrabiarek cnc wykonywał już w szkole. W technikum mieli dużo zajęć praktycznych i bardzo mu się to przydało. Sprzedaż maszyn cnc w firmie jest na wysokim poziomie. Pomimo wysokim cen za tokarki. Mąż ma wiele zgłoszeń. Tani serwis cnc jest prowadzony u wszystkich klientów, którzy zakupili maszyny w firmie, w której pracuje mój mąż. Maz generalnie obsługuje tylko nasze województwo. Czasem wyjeżdża na szkolenia do innych miast. Za tydzień jedzie właśnie w taka delegację. Naprawa wrzecion jest tematem delegacji. Mąż ma wówczas spotkania ze specjalistami, którzy pracują bardzo długo w tej branży.

Są serwisantami lub tworzą te maszyny i znają je od podstaw. Maż chwali te szkolenia bo zawsze czegoś nowego się dowiaduje co może wykorzystać w swojej pracy.