Wymieniam zasłony na roletki

Mam na imię Agnieszka. Postanowiłam odświeżyć swoje mieszkanie. Nie mam za dużych funduszy więc szukam w internecie rozwiązań, które pomogą mi zmienić wystrój nie mając dużego wkładu. Znalazłam wiele artykułów, w których specjaliści doradzali zakup nowe firanki, poduszek lub rolet.

Roletki okienne coraz bardziej popularne

roletkiJa miałam zasłony i stwierdziłam, że to dobry czas żeby się ich pozbyć. Moje zasłony były stare i już nie modne. Postanowiłam rozejrzeć się w internecie jakie rolety pasowały by do mojego pokoju. Znalazłam stronę sklepu, który znajdował się w Bydgoszczy nie daleko mojego miejsca zamieszkania. W sklepie był spory wybór jeśli chodzi o rolety. Dużo materiałów mogłam zobaczyć dzięki stronie internetowej. Postanowiłam jechać do sklepu następnego dnia jak tylko skończę pracę. Sprzedawca powiedział, ze jeśli chciałabym założyć rolety materiałowe przygotowane na wymiar to musiałabym umówić się na pomiar okna. Oczywiście umówiłam się z fachowcem na piątek. Muszę poczekać dwa dni bo sporo klientów decyduje się w ostatnim czasie na roletki okienne dostępne w Bydgoszczy. Rolety wewnętrzne muszą być dobrze dopasowane do okna żeby nie było żadnych prześwitów. Rolety są tanie i dzięki nim na pewno moje mieszkanie będzie wyglądało inaczej. Przyjechał do mnie specjalista pan Mirek, który był ode nie sporo wyższe. Z tego co zauważyłam był bardzo wesoły. Spodobało mi się jego poczucie humoru. Specjalista wymierzył okno i mi polecił mi rolety dzień noc do sypialnie. Rolety bardzo mi się spodobały.

Mówiliśmy się na montaż w przyszłym tygodniu. Pan Mirek ma do mnie w poniedziałek zadzwonić i umówimy się na konkretną godzinę i dzień. Pan Mirek był słowny i zadzwonił w poniedziałek jak obiecał. Umówiliśmy się na montaż we wtorek po mojej pracy. Rolety zostały bardzo szybko i sprawnie zamontowane.