Domy na sprzedaż – jaki wybrać?

Moja żona spodziewa się dziecka. Do tej pory mieszkanie wynajmowaliśmy. Byliśmy studentami. Dwa lata temu studia skoczyliśmy ale dobrze nam się mieszkało. Nie chwieliśmy nic zmieniać. Obydwoje mamy dobrą pracę. Zarabiamy przyzwoite pieniądze.

Domy na sprzedaż na rynku pierwotnym

domy na sprzedaż w toruniuPostanowiliśmy wziąć kredyt i poszukać czego dla naszej rodzinki. Żona rodzi za pół roku także mamy jeszcze trochę czasu na załatwienie wszystkich formalność i przeprowadzenie ewentualnego remontu. Poszliśmy do biura nieruchomości. Na wstępnie zaznaczyliśmy, że mieszkania do wynajęcia w Toruniu nas nie interesują. Chcemy coś kupić i tylko na tym nasza agentka ma się skupić. Agentka zapytała się czy działki na sprzedaż w Toruniu zostawiamy czy odrzucamy. Niestety musieliśmy odrzucić. Zależało nam żeby przeprowadzić się w pół roku a budowa domu zajmuje niestety dużo czasu. Poza tym nie było nas na to teraz stać. Zostawiliśmy sobie do porównania domy i mieszkania na sprzedaż w Toruniu. Nowe domy na sprzedaż w toruniu można było znaleźć drogie na rynku pierwotnym. Niestety nasze fundusze na to nie pozwalały a także tańsze do remontu. Ta opcja już nam się bardziej podobała. Obejrzeliśmy jeden piękny dom z ogrodem. Remont nawet nie musiał być duży ale agentka wyszukała dla nas jeszcze trzy mieszkania na sprzedaż w Toruniu w okolicy która nas interesowała. Mieszkania były na różnych piętrach. Miały różne wyposażenie. Wybraliśmy jedno, które nam się najbardziej podobało.

Musieliśmy wybrać między domem a mieszkaniem. Ostatecznie mieszkanie wygrało. Domy na sprzedaż w Toruniu to jednak jest dla nas za duża inwestycja. Nie chcieliśmy się tak bardzo zadłużać. Załatwiliśmy formalności. Mieszkanie wymagało lekkiego odświeżenia. Od tygodnia już w nim mieszkamy. Jesteśmy zadowoleni z naszej inwestycji.