Praca w brygadzie i fachowy natrysk pianki poliuretanowej

Od ponad trzech lat pracuję w brygadzie budowlanej. Tak się jakoś stało, że trafiłem do tej brygady. W sumie stało się to po znajomości, ale na to że zostałem w owej brygadzie zasłużyłem sobie ciężką, można powiedzieć nawet że bardzo ciężką pracą.

Fachowy natrysk pianki poliuretanowej to moje zadanie

natrysk pianki poliuretanowejMoja brygada wykonuje przeróżne roboty, między innymi na przykład robimy ocieplenie poddasza pianką. Takie ocieplenie ostatnio nawet wraz z chłopakami z brygady robiliśmy u mnie w domu, bo ocieplenie było u mnie niezbędne. Ostatnio jednakże najczęściej zlecenia mamy na to, żeby u klienta zrobiona była izolacja poddasza pianką. W sumie nie dziwię się że jest dużo takich zleceń w ostatnich czasach ponieważ porządna i dobrej jakości izolacja to rzecz podstawowa. Sama izolacja pianką nie jest ciężka do wykonania, jednakże inne rzeczy przy jej zamontowaniu już są na prawdę ciężkie. Mnie największy problem od zawsze sprawia, to żeby zrobić dobry, taki jak powinien być fachowy natrysk pianki poliuretanowej. Już mnie gorączka bierze jak mamy wykonać zlecenie, do którego wykonania potrzebne jest, żeby zrobić natrysk pianki. Na początku mojej pracy myślałem, że z czasem pracy w tej brygadzie nauczę się jak to dobrze, szybko i bardzo sprawnie robić, no ale niestety się tego nie mogę nauczyć. Inne rzeczy, chociaż są dużo bardziej skomplikowane i o wiele cięższe do wykonania przychodzą mi zdecydowanie łatwiej i mogę je wykonać niemalże można powiedzieć, że z zamkniętymi oczami, a właśnie z taką głupotą mam ogromny problem. Moi koledzy często sobie z tego żartują, jak mamy właśnie zlecenie z tym związane, no ale to są tylko żarty, do których podchodzę z dystansem.

Pracuje mi się tam bardzo dobrze, jestem zadowolony zarówno z samej pracy, jak i zarabianych tam pieniędzy. Ponadto mam bardzo dobry kontakt z wszystkimi z brygady.