Najbardziej popularne zlecenia fotograficzne – fotografia biznesowa

Cześć, mam do was dzisiaj kilka pytań i chciałbym was prosić o parę rad. Jak wiecie niedługo otwieram własne studio fotograficzne i w związku z tym czeka mnie wielka wymiana sprzętu, lamp, obiektywów i taka dalej.

Fotografia biznesowa nowym horyzontem

fotografia biznesowaBędę musiał mieć naprawdę wysoką, jakość, skoro chcę się przebić w takim mieście jak Warszawa. To tej pory zajmowała mnie głównie fotografia artystyczna, jednak teraz postanowiłem rozszerzyć swoją działalność, i w moim port folio zajmie miejsce również fotografia biznesowa. Myślę, że to dobry pomysł, szczególnie biorąc pod uwagę strukturę rynku. Wiem, że to właśnie fotografia biznesowa jest najbardziej pożądana, a z czegoś w końcu muszę utrzymać swoje wspaniałe studio fotograficzne, szczególnie w mieście takim jak Warszawa. Och dużo teraz przede mną wyzwań, a jeszcze więcej inwestycji. Jednak nie mogę narzekać, w końcu zacząłem się rozwijać, w końcu mam przed sobą jakąś realną perspektywę, dobrze obrany cel. Muszę tylko bardzo mocno wierzyć w to, że się uda. Tak swoją drogą ciekaw jestem, jak się sprawdzę w tej całej fotografii reklamowej, jak mi się będzie współpracowało z ludźmi biznesu. Do tej pory moją domeną była przecież fotografia artystyczna.

 

W końcu skończyłem akademię sztuk pięknych, jednak człowiek rozwija się całe życie i całe życie powinien poszerzać wachlarz swoich możliwości oraz perspektyw. Słuchajcie, jeśli macie namiary na jakiś dobry sprzęt w promocyjnych cenach dajcie znać. Przypominam jednak, że zależy mi, aby sprzęt był jak najwyższej jakości.

Nieco wiedzy o fotografii można zaczerpnąć ze strony http://monikaolszewska.com