Casting na top modelkę i lampy skoff tango

Jestem fotografem od wielu lat i stwierdzam, że najbardziej lubię fotografować ludzi. Wiele nastolatek marzy o tym, aby mieć prawdziwą sesję fotograficzną. Chciałaby na tym zarabiać i jednocześnie czerpać z tego korzyści w postaci dowartościowania.

Dobry efekt dzięki lampom skoff tango

skoff tango

Kilka tygodni temu odbywały się castingi do znanej gazety modowej na top modelkę. Szukano osób, które będą gotowe pozować w nocy w świetle księżyca. Kilka młodych kobiet przybyło na miejsce do ogrodu botanicznego, gdzie z daleka było widać lampy solarne. Sesja odbyła się dynamicznie, natomiast drugi etap zaplanowano na następny tydzień. Tym razem nie był to nocny plener, a sesja w pięciogwiazdkowym hotelu. Modelki miały najpierw razem stanąć na schodach a ich kształtne nogi podświetlone zostały przez skoff tango. Był to pierwszy etap tej sesji. Następnie przeniosły się do ciemniejszego holu, gdzie została włączona żarówka led e27 i tam każda pani po kolei pozowała do zdjęć. Włączono lampy kanlux i od razu zrobiło się jaśniej. Teraz było widać wszystkie rysy twarzy kobiet prezentujących swoje walory estetyczne. Niektóre dziewczyny wyglądały lepiej, niektóre gorzej. Przenosząc się do kolejnego pomieszczenia jedna z modelek zafascynowała się czerwonym kolorem ściany, na której oprawy led były bardzo dobrze dobrane. Fakt, cały hotel był zaprojektowany nowocześnie i z klasą. Ostatnim miejscem sesji fotograficznej była sypialnia hotelowa, w której paliła się tylko jedna żarówka led e27.

Zrobiło się przyjemnie i intymnie. Zdjęcia z tego miejsca wyszły doskonale. Wszystkie fotografie są dostępne w internecie. Wiem doskonale, że dobrą jakość zdjęć zawdzięczam oświetleniu. Muszę zdecydowanie przemyśleć zakupienie nowych elementów do swojego studio.

Inspiracją na oświetlenie mojego miejsca pracy była strona –HALOGEN.pl ? skoff tango