Przeniesienie szklarni w nowe miejsce czyli przewozy bagażowe

Barbara nie tylko kocha rośliny ale również z nich żyje. Prowadzi własną kwiaciarnie. Zapotrzebowanie na kwiaty w większości zaspakaja samodzielnie prowadząc trzy sporych wielkości szklarnie.

Przewozy bagażowe nie były najlepsze

przewozy bagażoweNiedawno przypadkowo znalazła pod Warszawą jeszcze lepsze miejsce niż to, z którego korzystała dotychczas. Wykupiła więc tą działkę i założyła jeszcze jedną szklarnie. Po pewnym czasie zdecydowała się, że przeniesie w to miejsce pozostałe trzy. Kolega męża prowadził taxi bagażowe, jednak jego samochód był na to zdecydowanie za mały. Musieliby tak kursować w nieskończoność. Tanie przeprowadzki oferowało w internecie wiele firm, jednak po obdzwonieniu kilku pierwszych zrozumiała, że nie będzie z tym łatwo. Kwiaty były niesamowicie delikatne, wymagały właściwego traktowania. Niestety przewozy bagażowe z którymi się zapoznała nie spełniały jej wymagań nawet w najmniejszym stopniu. Dopiero po dłuższych poszukiwaniach znalazła w lokalnej gazecie reklamę ?nietypowe usługi transportowe?. Zadzwoniła tam bez szczególnej nadziei, spodziewała się, że usłyszy odmowę. Mile się jednak zaskoczyła kiedy usłyszała, że firma świadczyła już tego typu usługi kilkakrotnie i są do tego dobrze przygotowani. Umówiła się na spotkanie z przedstawicielem. Pan dokładnie ją wysłuchał, zanotował wszystkie uwagi, pomierzył chyba wszystko co tylko dało się zmierzyć i obiecał, że oddzwoni.

Po dwóch tygodniach szklarnie stały już na nowym miejscu. Przeprowadzka odbyła się sprawnie i żaden z jej cennych kwiatów nie został zniszczony. Nowe miejsce sprawdza się doskonale i Barbara cieszy się z dokonanych zmian.