Zniszczone mieszkanie a panele 3d

Kiedy kupiliśmy mieszkanie wydawało się, że jest ono w dość dobrym stanie. Kiedy jednak się wprowadziliśmy do już pustego mieszkania zaraz w oczy rzuciły nam się dziury w ścianach. Nie mam zielonego pojęcia co poprzedni właściciele robili z tymi ścianami ale całe były podziurawione jak sito.

Panele 3d – niska cena i zadowolenie

panele 3d cenaWyglądało to tragicznie. Nie wiedziałam co robić. Zagipsowaliśmy wszystkie dziury ale i tak było widać dziwne odbicia. Postanowiliśmy, że założymy panele ścienne 3d. Wcześniej proponowałam coś takiego mężowi w naszym starym mieszkaniu ale nie udało mi się go przekonać. Uważał, że pod panelami będzie gromadzić się pleśń. Faktycznie poprzednie mieszkanie miało dość kiepską cyrkulację i powietrze było dość wilgotne ale teraz byłam pewna, że żadne grzyby nam nie grożą. Zresztą raczej nie mieliśmy wyboru. Tylko panele dekoracyjne 3d mogły poradzić sobie z takimi ścianami. Trochę obawiałam się o ich cenę, ale okazało się, że nawet te wzory i modele z górnej półki były bardzo przystępne cenowo. Zdecydowaliśmy się więc na panele 3d cena i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Mieliśmy tak duży wybór wzorów, że udało się nam wybrać coś co podobało się zarówno mi jak i jemu.

We wszystkich pomieszczeniach użyliśmy tego samego wzoru, lekko tylko zmieniając położenie w kilku miejscach. W ten sposób nasze mieszkanie jest jednorodne i nie drażni wzroku. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się w tak ładny sposób poradzić z kłopotliwymi pamiątkami po byłych właścicielach.