Buduję mieszkania w Bydgoszczy

Mieszkania są coraz częściej poszukiwane na rynku nieruchomości. Ludzie wcale nie chcą się już tak chętnie budować na przedmieściach i posiadać własny dom. To duże koszty, o wszystko muszą sami zadbać, a ogród to dodatkowe zajęcie.

Lepiej sprzedawać mieszkania w Bydgoszczy

mieszkaniaNie każdemu to odpowiada. Dlatego też kiedy zakładałam firmę budowlaną to postawiłam na mieszkania. To na pewno lepszy wybór niż domy, przynajmniej w Bydgoszczy i okolicach. Nie jest to takie duże miasto, jak na przykład Warszawa czy Wrocław, więc łatwo jest znaleźć ustronne i ciche miejsce do zamieszkania, nie trzeba się od razu wyprowadzać gdzie indziej. Do tego też mieszkania na sprzedaż są nieraz dużo tańsze, niż wielkie domy. Jest ich tez więcej na rynku. Dlatego mieszkania Bydgoszcz są według mnie lepszym rozwiązaniem. Na początku chciałam budować wysokie bloki, ale potem z tego zrezygnowałam. Ludzie nie chcieli mieszkać w takich wielkich budynkach, woleli bardziej kameralne miejsca. Dlatego też buduję takie małe bloki gdzie znajdują się tylko cztery mieszkania. Są to raczej cztery domki ze sobą połączone, takie jak bliźniaki, bo mają osobne wejścia i tylko jedną ścianą do siebie przylegają. Wiele osób jest zainteresowane takimi mieszkaniami.

Mam oczywiście nadzieję, ze w najbliższej przyszłości trendy się raczej nie odmienią i nadal będę miała pełne ręce roboty. Teraz szukam nowego terenu w Bydgoszczy, gdzie mogłabym postawić swoje nowe mieszkania. Później zabiorę się za wybór odpowiedniego projektu i do jego realizacji. Pewnie skończę w przyszłym roku.