Wakepark jako pomysł na biznes

Po przyjeździe z Londynu do Polski szukałem dla siebie jakiegoś odpowiedniego zajęcia. Bardzo długo zastanawiałem się nad podjęciem pracy w zwykłej fabryce. Jednak coś mi podpowiedziało, że nie będę z tego czerpał korzyści i zdecydowałem się na założenie własnej działalności gospodarczej.

Wakepark w Bydgoszczy to moja inwestycja

wakeparkByło to dla mnie ważne, ponieważ wtedy mógłbym pracować sam na siebie i dawać sobie wolne kiedy chcę. Ostatecznie długo myślałem nad jakaś odpowiednią branżą. Wielkim plusem było dla mnie to, że parkour w Polsce jest bardzo popularny ale brakuje do niego jakiegoś odpowiedniego miejsca. Postanowiłem, że je stworzę. Oczywiście nie wiedziałem jak wygląda planowanie aż tak szeroko rozwiniętej działalności i zacząłem szukać w internecie jak wygląda to od strony technicznej. Oczywiście chciałem stworzyć plac aby młodzież miała odpowiedź na często zadawane pytanie typu gdzie na rolki abo rower? Dla młodych ludzi było to bardzo ważne, ponieważ miasto nie dawało im szerokich możliwości do spędzania czasu. Podczas rozmowy w biurze architektonicznym dowiedziałem się, że warto zainwestować we własną rzecz typu wakepark bydgoszcz, ponieważ będę mógł za to zbierać jakieś opłaty. Dodatkowo znany architekt określił mi początkowy budżet i okazało się, że nie jest tak źle jak wcześniej myślałem. Musiałem tylko wszystko poukładać i wziąć kredy. Oczywiście znalezienie ekipy budowlanej również nie należało do łatwych spraw. Mi dodatkowo zależało aby powstała tam wspinaczka i odpowiedni plac zabaw dla dzieci.

Wiedziałem jak wygląda rynek pracy i starałem się do niego odpowiednio dostosować. Miałem na to naprawdę bardzo duże szanse i we wszystkim miał mi pomóc znany architekt.