Prawnik i jego praca w dzisiejszych czasach

Dziś większość ludzi na piedestale stawia karierę. Nikt nie chce wiązać się zbyt szybko. Ludzie są w nieformalnych związkach latami i nie garną się do formalizowania go. Małżeństwo stało się czymś coraz rzadszym, podczas gdy dla naszych mam i babć, było wręcz obowiązkiem.

Najpierw szybki ślub a potem prawnik i rozwód

prawnikJednak mimo, iż przeciętnie ślub bierzemy około trzydziestki, zdarzają się i wyjątki. Ślub dwudziestolatków niegdyś był dość późny, dziś to szczyt nieodpowiedzialności i głupoty. Pierwsze słowo jakie słyszymy na temat taki związków to rozwód. Czy jednak zawsze musi tak być? Czy wczesny ślub to obowiązkowo prawnik Bydgoszcz od rozwodów w pakiecie? Uczucia nie znają wieku. Zakochać prawdziwie możemy się w wieku piętnastu lat, jak i pięćdziesięciu. Dlaczego więc próbujemy tak generalizować? Dlaczego to co kiedyś było powszechne, dziś stało się dziwactwem i nieodpowiedzialnością? Dlaczego z góry zakładamy, że będzie potrzebny prawnik? Czemu myślimy, że się nie uda?

 

 

To choroba naszego wieku. Brak tolerancji dla decyzji odmiennych od naszych. Większość każdy problem w małżeństwie skwituje krótkim „potrzebny ci radca prawny”. Obecnie łatwiej jest „wyrzucić” związek do kosza