Pranie dywanów i rozwój firmy

Od bardzo długiego czasu szukałem pracy. W pewnym momencie uświadomiłem sobie, że nic nie mogę znaleźć. W internecie znajdowały się same nie zbyt atrakcyjne oferty, a ja cały czas szukałem czegoś więcej.

Pranie dywanów i dobra umowa

pranie dywanówNiestety nie miałem innego wyjścia i zacząłem swoją karierę jako przedstawiciel handlowy. Jednak firma z którą podjąłem współpracę była bardzo wymagające ale dawała atrakcyjne wynagrodzenie. Moim zadaniem była rozmowa z klientami. Musiałem im oferować nasze usługi takie jak czyszczenie wykładzin czy innych zabrudzonych od plam przedmiotów. Moi klienci byli różni. Na szczęście mój wrodzony talent pozwalał mi podpisać kilka istotnych umów i naprawdę mogłem się jakoś rozwijać. Dla mnie było to nie zwykle ważne ze względu na to, że mieszkałem sam i chciałem się jakoś utrzymać. Jednak raz oferowałem pranie dywanów i udało mi się podpisać bardzo dobrą umowę. Dzięki temu zyskałem szacunek szefa i zostałem pracownikiem miesiąca. Dla mnie była to nie zwykle dobra szansa i wiedziałem, że pojadę na płatne szkolenie organizowane przez naszych partnerów. Tam czekała mnie nauka nowych rzeczy oraz technik sprzedaży. Wiedziałem, że będę mógł polecać pranie tapicerki kierowcom oraz właścicielom aut znanych marek. Ono było dość tanie. Na naszym szkoleniu czekało mnie kilka istotnych wyzwań. Miałem nadzieję, że będę w stanie sobie poradzić i zdobędę nowe umiejętności. Zauważyłem, że dla moich klientów bardzo atrakcyjne jest czyszczenie podłóg.

Interesują się tym właściciele większych placówek dzięki czemu miałem szansę na jeszcze lepsze umowy. Moim zdaniem warto z czegoś takiego skorzystać. Najważniejsze, że miałem szansę rozwoju.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: http://www.strefaczystosci.pl