Automaty do sprzedaży zabawek wymagały reklamy

Moja praca w agencji reklamowej jest czasami bardzo wymagająca. Muszę poświęcać bardzo dużo czasu na naukę i ćwiczenie nowych technik. Wszytko ułatwiają mi regularne szkolenia dla stałych pracowników. Wiem, że mogę się spełniać.

Reklama automatów do sprzedaży zabawek

Automat zarobkowyTeraz przyjechał do nas nowy klient, który produkował automaty do sprzedaży zabawek. Nie wiedziałem jak mam się za to zabrać. Całe zadanie mój szef przydzielił właśnie mojej osobie. Postanowiłem, że wezmę do pomocy grafika komputerowego orz stażystę. Na początku musiałem sprawdzić jak wygląda sytuacja na rynku. Konkurencja nigdy nie spała, a ja musiałem zobaczyć jakie ma techniki. Na szczęście automaty z zabawkami nie były zbyt popularne i miałem wolną rękę. Chodziło głównie o przyciągnięcie potencjalnego klienta. Także odpowiednio sprecyzowałem kto jest najczęstszym użytkownikiem takich rzeczy i to specjalnie dla nich zredagowałem odpowiednią ofertę. Nie było łatwo, ponieważ zazwyczaj byli to właściciele jakiś większych centrum rozrywek. Taki towar miał przeważnie zachęcać dzieci. Na początku zająłem się stroną internetową. Chciałem aby zdjęcia były bardziej wyraźne. Również automaty sprzedające zabawki czyli automaty zarobkowe wymagały lepszego opisu. Takie małe rzeczy były bardzo istotne w każdej branży. Mój przełożony nie pozwalał wprowadzać nam funkcji zamawiania przez internet. Musiałem zająć się wizualizacją i szatą graficzną. Na dodatek postanowiłem, że zabawki do automatów potrzebują różnej reklamy. Zaleciłem dodać ogłoszenie w radio na siłowni.

Tam zawsze było dużo ludzi i łatwy przekaz ułatwiał przepływ informacji. Ostatecznie udało mi się poprawić funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa. Strona internetowa zazwyczaj pełniła bardzo istotną rolę i należało ją modernizować.