Transport hds ? dochodowy biznes

Wszystkie zawody, w jakich pracowałem do tej pory obracały się wokół branży transportowej. Zdarzyło mi się już pracować jako kierowca ciężarówek, operator dźwigów, a nawet zarządzać zespołem i układać trasy. Skończyłem bowiem transport i spedycje na uniwersytecie i zacząłem się prężnie piąć po szczeblach kariery.

Transport hds to dochodowy interes

transport hds Oczywiście było więc, że musiałem zacząć od tego najniższego i powoli piąć się w górę. Jeżeli ktoś myśli, że od razu po studiach zostanie kierownikiem, bądź dowódcą zespołów to bardzo się zdziwi. No chyba, że ma znajomości, które pozwolą mu na zdobycie tego typu znajomości. Bez nich jednak musimy zadbać o to aby zdobyć odpowiednie doświadczenie zanim wespniemy się wyżej. Jednak w końcu nawet ja zacząłem mieć tego dosyć, ponieważ wysokie stanowiska w firmach zawsze są obsadzane przez znajomych. Niezwykle trudno jest więc na takie się dostać polegając tylko i wyłącznie na swojej ciężkiej pracy. Zdecydowałem się więc, że założę własne przedsiębiorstwo, które będzie oferowało usługi hds. Wiedziałem bowiem, że na to spokojnie znajdę rynek zbytu i klientów, którzy zapewnią mi stały przychód. Zdobyłem już, podczas lat pracy, wiele kontaktów, więc moja firma szybko stała się rozpoznawalna w branży. Oczywiście transport kontenerów jest biznesem, który wymaga sporego kapitału. Dlatego tez musiałem przez te wszystkie lata regularnie odkładać pieniądze, aby było mnie stać na zakup pojazdów i zatrudnienie pracowników. Jednak z czasem transport hds zaczął mi przynosić spore zyski.

Wiedziałem, że to dzięki temu, że już jestem w tej branży tyle lat. Jeżeli od razu chciałoby mi się zostać prezesem to moja firma z pewnością by splajtowała, a ja stałbym się bankrutem, bez grosza przy duszy.