Sprawdziłem busy trójmiasto Holandia

Od zawsze praca w służbach mundurowych była moim wymarzonym zajęciem. Zrobiłem wszystko aby osiągnąć swój wymarzony cel. Zostałem nawet absolwentem liceum ogólnokształcącego o profilu mundurowym. To wprowadziło mnie dokładnie w to czym mogę się zajmować i do czego mam predyspozycje.

Busy trójmiasto Holandia nie wzbudzały podejrzeń

 

busy trójmiasto HolandiaZ czasem dostałem się na granice naszego kraju. Tam moim obowiązkiem było sprawdzanie pojazdów. Przydzielono mi specjalnie wyszkolonego czworonoga. Byłem zachwycony. Uwielbiałem zwierzęta. Dzięki takiemu koledze mogłem się trochę odstresować. Zaczęliśmy jeździć razem na specjalne szkolenia dotyczące jego tresury. Bardzo mile wspominam ten czas. Poznałem tam wielu nowych przyjaciół. Przez granicę jeździły busy trójmiasto Holandia. Na początku nie wzbudzały u mnie żadnych podejrzeń. Wszystko odbywało się w naprawdę spokojnym tempie. Jednak pewnego dnia mieliśmy dziwny samochód osobowy. Zatrzymałem go. Postanowiłem się temu lepiej przyjrzeń. W taki oto sposób mój pies wytropił obecność pigułek gwałtu oraz kilku innych odurzających substancji. Byłem bardzo zaskoczony. Kierowcą była naprawdę spokojna staruszka. Podejrzewałem, że została ona po prostu wrobiona. Trudno, takie sytuacje niestety mają swoje miejsce w tym okrutnym i nie sprawiedliwym świecie. Również kiedyś pewien kierowca, który prowadził busy z Elbląga do Niemiec został ofiarą małego spisku. Okazało się, że jego koledzy z pracy podłożyli mu białą substancję. Okazało się, że padł ofiarą bardzo nie przyjemnego żartu. Biały proszek w jego bagażniku okazał się być zwykłą mąką. Myślę, że nigdy tego nie zapomni. Najadł się naprawdę dużo strachu i o niczym nie wiedział. Wkrótce mieliśmy także anonimowe zgłoszenie.

Busy z Koszalina do Belgii próbowały przetransportować nielegalnych uchodźców. Na szczęście w porę ich złapano. Nikt nie chciany nie zdołał się przedostać przez tak szczegółowe kontrole.