Regały wysokiego składowania w twoim magazynie

Nie każdego przedsiębiorstwa stać na wynajem dużych powierzchni magazynowych. Na początku swojej działalności muszą oszczędzać na wszystkim, a magazyn jest łatwy od zastąpienia.

Regały wysokiego składowania najlepsze do magazynu

regałyBiuro nie może być pozastawiane paletami z towarem, więc musi być estetyczne i ładne, ale za magazyn może robić byle jakie pomieszczenie, garaż blaszany, czy nieużywane pomieszczenie w budynku mieszkalnym. Co zrobić jednak, kiedy mamy bardzo dużo towaru, lub gdy ten towar jest bardzo duży, ciężki lub w niespotykanych kształtach? Z pomocą przychodzą nam regały wysokiego składowania. Są to regały od podłogo do sufitu, więc zagospodarowują całą przestrzeń magazynu. Dzięki nim nie marnujemy przestrzeni. Często mamy do dyspozycji niższe regały, a potem męczymy się, żeby cały towar się na nich zmieścił. Ładujemy produkty na górę szafy, żeby go gdzieś upchnąć. Po co mielibyśmy to robić, skoro mamy regały wysokiego składowania? Co poza nimi możemy użyć, żeby ułatwić sobie magazynowanie towarów, bez strat przestrzeni? Przydatne będą również systemy regałów sklepowych. O ile regały wysokiego składowania sięgają od podłogi do ziemi, o tyle systemy regałów sklepowych często ciągną się od początku jednej ściany do jej końca, a potem możemy wstawić regały narożne i pociągnąć nasze systemy regałów sklepowych jeszcze dalej. Umieszczanie regałów wzdłuż ściany jest bardzo wygodne, kiedy szukamy jakiegoś produktu, bo nie musimy obchodzić regałów dookoła, żeby znaleźć to co chcemy. Do mniejszych towarów sprawdzą się regały mago. Są to tradycyjne regały sklepowe, mniej więcej wysokości przeciętnej osoby (od metra pięćdziesięciu do metra siedemdziesięciu), więc wszystko znajduje się w obrębie naszego wzroku. Regały mago nie są metalowe, jak regały wysokiego składowania, ale są zazwyczaj białe, zatem kolorystycznie będą do nich pasować.

Jedynie niezbyt dobrym rozwiązaniem są półki sklepowe. Można je zastosować co najwyżej z biurze, albo przy kasie w magazynie, ale nie do przechowywania produktów, szczególnie tych dużych.